BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Kandelabrar 6627030

nr 662 7030

Kandelabrar

Ett par, Empire, Sent 1800-tal, proveniens Hans von Cohn, Villa Solbakken, Skodsborg, Brons / Marmor, höjd: 72

Kondition: nagg

Utrop:

15.000 kr

Såld:

12.000 kr

måndag 18 oktober 2010

18/10 15:58:32 1      Vinnande bud